Kİmdir

Demir Kurumsal

Hayal gücünün sınırlarında gezmeyi seven saç tasarımcılarından aldığımız ilhamla, onların heyecan ve temposuna uyum sağlayacak yenilikçi ürünler yaratıyoruz. Hayata geçirdiğimiz her bir ürün, salonlarınızdaki hijyeni ulaşılmaz noktalara taşıyor. Siz muhteşem saç modelleri, kusursuz manikür ve pedikürler üzerinde çalışırken, dikkatinizi hiçbir şeyin dağıtmasına  da izin vermiyor. Bu yenilikçi ve pratik çözümler sayesinde müşterilerinize unutulmaz deneyimler yaşatmanın yanında onlara kendilerini daha değerli hissettirerek vazgeçilmezliğinizi pekiştiriyorsunuz. İşte biz buna CleanSand diyoruz.

İnsan doğasının muhteşemliğini yakından izliyor, ona en uygun doğal malzemelerle en sağlıklı bakım ürünleri geliştiriyoruz. Doğal bileşenlerle desteklenen, insan tenine %100 uyum sağlayarak ihtiyacınız olan bakımı cildinizi koruyarak yapan IDM Concept ürünlerini, sizi düşünerek sizin için geliştirdik.

Salonlardaki hijyen ve hizmet kalitesini her salon için yükseklere çıkararak orada standart hale getirme vizyonu ile yola çıktık. Dünyada olduğu gibi Türkiye’nin dört bir yanındaki en seçkin salonlarla bu ideallerimize yürüyoruz.

AYRICALIKLARIMIZ

İşinizi Kolaylaştıran Pratik Çözümler

Hijyen Odaklı Tek Kullanımlık Ürünler

%100 Doğal bileşenlerle desteklenen Bakım Ürünleri

Markanıza değer katan kurumsal hizmetler

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish